Vanaf de oprichting van HCH Modevakopleidingen hebben wij zelf diverse cursussen en mode opleidingen ontwikkeld. Meer en meer, en steeds meer uitgebreid. Gedegen en toegankelijk. Vanuit onze eigen ontwikkeling, ervaring en expertise. Met een heel duidelijke insteek:
Ons streven is om iedereen die wil leren naaien of patroontekenen, dat ook écht te leren. En dit streven geldt zowel voor cursussen die bij de HCH modevakscholen zijn te volgen, als voor onze schriftelijke cursussen, de thuisstudies. We staan voor het gehele aanbod achter het volgende:
HCH cursussen zijn compleet
Je ontvangt in een keer alle benodigdheden; van potlood en gum tot stof en fournituren (naaimachine niet meegerekend)
Elke pagina netjes in een plastic showmapje en de nodige showmappen voor alle tekeningen of werkstukjes die je tijdens de cursus maakt
Je bouwt je eigen naslagwerk op
Meerdere malen per jaar worden er examens georganiseerd
HCH cursussen zijn divers
Niet alleen de dameskleding komt aan bod, maar ook kinderkleding en herenkleding
Je kunt de cursus kiezen gericht op wat je wilt leren; bijvoorbeeld patroontekenen of couturetechnieken
HCH cursussen zijn toegankelijk
Eenvoudig van opzet
Geen vooropleiding nodig
Duidelijke taal en tekeningen
Uitgebreide mode opleiding, of beginnerscursus
Geschikt voor jong en oud; voor dames, en ook heren; voor beginners en gevorderden; op onze locaties, én schriftelijk